Кошик
12 відгуків
+380986510650
+380505551725
+380970009138
ТОВ "ДЕВОДА"
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Фільтр знезалізнення і пом'якшення води компактного типу Ecosoft

Фільтри знезалізнення і пом'якшення Ecosoft FK
Для очищення води зі складним складом забруднень, потрібен особливий підхід. Важливо не просто ефективно очистити воду від домішок, а й знизити вартість придбання та обслуговування фільтруючої системи. Фільтри знезалізнення води з великим вмістом заліза Ecosoft FK забезпечують високу якість очищення води при мінімальних витратах. Системи Ecosoft FK підходять для підготування як водопровідної, так і артезіанської води.

Переваги фільтра знезалізнення і пом'якшення Ecosoft FK:

Ефективна комплексна очистка води зі складним складом забруднень;

Автоматична робота;

Великий вибір моделей балонного типу і в корпусі «кабінет»;

Запатентована технологія очищення на основі унікального матеріалу Ecomix;

Низькі експлуатаційні витрати.

Фільтри знезалізнення і пом'якшення Ecosoft FK можуть використовуватися для підготовки води в будинку або котеджі, міській квартирі або на дачі. Завдяки особливому складу фільтруючого суміші Ecomix системи Ecosoft FK вирішують відразу кілька проблем складної води.

Багатокомпонентна суміш Ecomix

Для ефективного очищення води від 5 різновидів забруднень в системах комплексної фільтрації Ecosoft FK використовується суміш Ecomix. Це запатентована розробка компанії Ecosoft, що складається з декількох компонентів. До складу матеріалу Ecomix входить іонообмінна смола, а також природні та синтетичні сорбенти. Багатокомпонентна суміш знижує рівень жорсткості, а також очищає воду від заліза, марганцю, алюмінію і амонію.

Пристрій і принцип роботи фільтра

Фільтр знезалізнення і пом'якшення Ecosoft FK складається з корпусу (балона) з фільтруючим наповнювачем, сольового бака і керуючої автоматики. У деяких моделях балон і сольовий бак розміщуються в єдиному корпусі типу «кабінет». Такі системи завдяки своїм компактним розмірам оптимально підходять для невеликих будинків і квартир.

Балон для розміщення фільтруючого завантаження виготовлений з міцного композиційного матеріалу, який не піддається корозії. У його верхній частині розташований керуючий клапан, який регулює роботу системи на всіх робочих режимах. Автоматика оснащена зручним ЖК-дисплеєм, а також багатомовний меню і нічним підсвічуванням. Фільтр для питної води від окису заліза підключається до трубопроводу холодного водопостачання, каналізаційної системи та електромережі для роботи керуючої автоматики.

Окремим модулем фільтра є сольовий бак, призначений для зберігання і приготування сольового розчину. У бак періодично засипається таблетована сіль. Перед початком регенерації певну кількість солі використовується для приготування розчину. Промивання фільтруючого завантаження сольовим розчином відновлює її первинні властивості.

Система комплексної очистки забезпечує ефективне вирішення основних проблем складної води. Купити фільтр для очищення води від заліза і солей жорсткості - це вигідно і зручно. Одне рішення замінює собою відразу кілька систем водопідготовки.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: